5 lis 2012

Zlotowe dokonania

II Dolnośląskie Jesienne Warsztaty Craftowe już za nami... Jak zwykle szkoda, że tak szybko minęły, bo było baaardzo pozytywnie! Wielkie dzięki dla wszystkich organizatorek, instruktorek (i instruktora ;), pomocników... a także dla wszystkich uczestniczek i uczestników imprezy, bo to właśnie dzięki Wam udało się stworzyć tak sympatyczną, radosną atmosferę! Śledźcie bloga Kwiatu Dolnośląskiego, bo na pewno już niebawem pojawi się dokładna fotorelacja i jakieś podsumowanie imprezy... a ja skupię się na pracach, które udało mi się stworzyć podczas wrocławskiego zlotu crafterek.

Pierwsza rzecz, jaką udało mi się wykonać na IIDJWC, to ozdobiona podczas recyklingowego pokazu papierowa torebka:


Po tym pokazie prowadziłam warsztat z tworzenia mini albumików z taśmą dekoracyjną (jeszcze raz dziękuję sponsorom za pomoc w uzyskaniu materiałów, czyli firmie Rapakivi i sklepowi dekoracyjnatasma.pl), na którym jedynie zaczęłam albumik dokończony dnia następnego - pokażę na razie samą okładkę, żeby nie zarzucać Was zbyt dużą ilością zdjęć:


Wyjątkowo dużo czasu udało mi się znaleźć w sobotę na scrapowanie i tak wieczorem zasiadłam do wspólnego twórczego stolika, żeby wykonać pracę na wyzwanie Scrapuj.pl "Wakacyjnych wspomnień czar" (w domu dorzuciłam tylko kilka muszelek i zawieszki):


A w niedzielę po rewelacyjnym pokazie Eli z Kreasfery, obkupiłam się w biżuteryjne akcesoria i wykonałam mały zestawik biżu:


I to tyle! Oprócz czasu na tworzenie, miałam też trochę okazji do poplotkowania ze starymi i nowymi znajomymi, i oczywiście trochę czasu zabrało mi wypełnianie organizatorskich obowiązków. Podsumowując: jestem mega pozytywnie nakręcona i mam ochotę tworzyć, tworzyć i jeszcze raz tworzyć!

6 komentarzy:

Edi pisze...

A ja z boczku Cię obserwowałam:-). Hi..hi..nie zawsze mam odwagę podejść. Fajowe prace. Torebkę też chcę sobie ozdobić jako pamiątkę z DJWCII.Pozdrawiam cieplutko!

Katrina pisze...

Nie ma co się bać! Ja nie gryzę... ;) A że zawsze mam sporo na głowie podczas tych zlotów, to ciężko mi samej wyłapywać twarze z tłumu, więc wolę jak ktoś sam podejdzie... zwłaszcza że tym razem dodatkowo byłam przytłumiona przez przeziębienie. ;P Koniecznie pokaż swoją wersję torebki! :)

Anek73 pisze...

Cudne prace stworzyłaś! Zlot był fantastyczny - już nie mogę się doczekać kolejnego :)

http://anek73.blox.pl

Monia pisze...

Świetne prace, zwłaszcza morski skrap super :)
Bardzo żałuję, że mam do Was tak daleko...

jolutka123 pisze...

Nie wiem co podoba mi się najbardziej, bo podoba mi się wszystko bardzo, bardzo!!
Kasiu twórz, twórz i pokazuj, lubię do Ciebie zaglądać:))

elpimpi pisze...

Świetne prace! Czekam na więcej! Ale wam zazdroszczę spotkanka!!! :-)