21 sie 2009

Słodkie lato

Dziewczyny przez całe lato raczą nas słodkościami. Kolejna fala cukierasów nas zalała:

Z okazji zbliżającego się na liczniku 1000 kilkoma przydasiami i pięknym własnoręcznie zrobionym drzewkiem częstuje Fejferek - tutaj.

Z kolei u Mei już 10000 zbliża się dużymi krokami, w związku z czym postanowiła to uczcić zabawą, w której do wygrania "zestaw, w którego skład wchodzi m.in. garść guzików, trochę suszonych hortensji, parę paprów i tasiemek, naklejki, mulina i .... jeszcze sporo rzeczy, ale niech one pozostaną niespodzianką :)" - szczegóły tutaj.

Dzięki forum odkryłam kolejnego ciekawego bloga, należącego do Efinki i od razu natknęłam się na Candy, w którym "cukiereczkami będą stempelki polimerowe jakie sprzedaje na allegro o wartosci 50,00 zł + niespodzianka wykonana własnoręcznie :)" - zapraszam do odwiedzenia tego miejsca.

Samara postanowiła podzielić się z nami swoimi pięknymi pracami - tutaj do wylosowania magnesiki na lodówkę i szydełkowa niespodzianka.

I na koniec zostawiłam naprawdę smakowite i do tego długoterminowe wspaniałości od Nulki:


Po kliknięciu na zdjęcie przeniesiecie się w to cudowne miejsce, w którym czeka owa nagroda.

I jeszcze taka moja mała refleksja związana z zabawą Candy: na początku bardzo nieufnie do tego podchodziłam, jakoś tak głupio było mi brać udział w losowaniu często wspaniałych rzeczy jedynie za pozostawienie posta, zwłaszcza, że blogi często przeglądam, ale rzadko komentuję... Ale potem pomyślałam, że to o tyle fajna zabawa, że pozwala poznać blogi innych zdolnych dziewczyn - do niektórych z Was trafiłam właśnie dzięki temu, że u kogoś zobaczyłam ogłoszenie o Candy lub Wasz post pod postem z ogłoszeniem zabawy. ;)
Poza tym tak sobie myślę, że pobawię się chwilę z Wami, spróbuję swego szczęścia (bo trzeba go mieć wiele, tak duże jest zazwyczaj zainteresowanie candowymi nagrodami), a potem sama zorganizuję dla Was podobną zabawę... może nawet już niebawem.

1 komentarz:

damurek pisze...

No właśnie .... tak właśnie do Ciebie trafiłam - przez Candy u Efinki ... też nie brałam udziału i rzadko biorę ale ... .
Miło tu u Ciebie.
Pozdrawiam:)