26 sie 2009

Lenkowy albumik

Już jakiś czas temu znajomi poprosili mnie o zrobienie albumiku na najpiękniejsze zdjęcia ich nowo narodzonej córeczki. Wytyczne były dwie: albumik nie może być różowy i powinny znaleźć się w nim zwierzątka. Długo się za niego zabierałam, powoli rodził się w mojej głowie, samo tworzenie już tak wiele czasu mi nie zabrało i w końcu dotarł do swoich nowych właścicieli, a co najważniejsze spodobał się im.
Moim głównym założeniem było zrobienie albumiku kolorowego, dziecięcego, różnorodnego, ale jednocześnie spójnego. Stąd mały misz masz kolorystyczny i rozmaite papiery, ale jednakowy układ zdjęć, jednorodne dodatki (guziczki i papierowe zwierzątka zrobione według szablonów z internetu, a także kropelki Glossy Accents Rangera) oraz schowki na tagi znajdujące się pod zdjęciami.
Dla ułatwienia przechowywania pamiątek na wewnętrznych stronach okładki umieściłam kopertę na CD (przód albumu) oraz schowek z rozciąganymi harmonijkowymi bokami (z tyłu).
Jak już wspomniałam, wykorzystałam prawdziwy papierowy misz masz - znalazły się w nim papiery firm: Basic Grey, Fiskars, DCWV, Fancy Pants, Daisy D's, K&Company oraz ILS. Guziczki też uzbierane z różnych źródeł, m.in. ze sklepu I Lowe Scrap. Na okładce i na tagach (czego nie widać) wykorzystałam stempelek z pandą firmy Prima Marketing oraz ptaszka firmy Imaginisce. Użyte tusze to te z Empiku (firmy Heyda) oraz Distress Rangera w kolorze Broken China. Baza w formacie 20x20 cm zrobiona przeze mnie z tektury modelarskiej. Ażurowy kwiatek na okładce to oklejona baza od Gizmo ze Scrapińca, a napis tradycyjnie ułożony z literek firmy We R Memory Keepers.

6 komentarzy:

gulka pisze...

okładka jest przecudna a i środek śliczny i dziecięcy :)

lena_wz pisze...

Cudny, udało Ci się Kasiu osiągnąć w 100% założone cele... Buziole :-)

Kamilcia_W pisze...

Śliczny album, wykorzystałaś różne papiery ale wszytko do siebie pasuje, aż miło ogląda się takie cudeńko.

taja.85 pisze...

Bardzo ładny, zwłaszcza żyrafowe i patchworkowe stronki :)

dzwoneczek pisze...

przecudny:))
tylko pogratulowac:)

zapraszam do siebie :)

Anonimowy pisze...

Witam wszystkich z tej strony!
Bardzo miło was tu spotkać!
Postaram się udzielać :)
Do zobaczenia!
---
[url=http://akcesoria.do.pedicure.makijaz123.com/13/]akcesoria do pedicure[/url]