15 sty 2013

Czas postanowień

Obiecuję sobie co chwilę, że wezmę się znowu za swojego bloga i ma nadzieję, że tym razem mi się uda... Póki co spisałam swoje postanowienia na nadchodzący rok w takiej oto scrapowej formie:Powyższy "notes" powstał na bazie papierów Rapakivi jako inspiracja na firmowego bloga.

9 komentarzy:

Ev (ZielonaKrówka) pisze...

Wspaniały! Ile ile w nim postanowień. tak sobie pomyślałam, że gdyby coś takiego czytać co rano, to może człowiek byłby lepszy :)

Josta pisze...

Podpisuję się obiema rękami! Świetnie sformułowałaś postanowienia - że też ja tak nie umiem - i wspaniale je oprawiłaś!
Wiele osób nie robi postanowień, bo nie udaje się im ich zrealizować. Przeczytałam Twoje postanowienia i pomyślałam sobie, że nie jest ważne, czy się uda. Ważne by choć raz w roku na chwilę przystanąć, zastanowić się czego chcę, co jest dla mnie ważne, co chcę zmienić, a czego nie, bez względu na to, czy uda się to w całości wprowadzić w życie. Strasznie się rozpisałam, ale to przez - a właściwie dzięki Twoim postanowieniom :) Myślę, że będą dla mnie inspiracją. Dziękuję!

coco.nut pisze...

widziałam już i się zachwycałam, ale czekałam, aż u siebie pokażesz :) jest fantastyczny!!! szalenie podoba mi się treść, a i oprawa godna!!!

Katrina pisze...

Dzięki wielkie za wszystkie miłe słowa! Są dodatkową motywacją do wypełniania moich postanowień. ;)

Boei pisze...

Rewelacyjny! Cudna kolorystyka;)

mazionta pisze...

Świetna praca! Ogrom postanowień- życzę wytrwałości- ja dopieszczam swój, niedługo pokaże.

Edi pisze...

Genialna wręcz praca! A ja mam tylko skryte postanowienia i zobaczymy co z tego wyjdzie.

J.Dark pisze...

Super pomysł z tymi postanowieniami w formie scrapowej :))
a co do planowanych wycieczek, zauważyłam Złoty Stok i mogę z całego serca polecić :) kopalnia złota super, przewodnicy świetni :))
a skoro kopalnia złota to do kompletu mogę gorąco polecić kopalnię srebra w Tarnowskich Górach, do tego Sztolnia Czarnego Pstrąga i dużo innych ciekawych miejsc w moim pięknym mieście. ;)
pozdrawiam cieplutko i zapraszam na Candy :))

OriBella pisze...

Rewelacyjny pomysł i kapitalne wykonanie:))) Chyba sobie też taki "przypominacz" zrobic muszę;)