5 wrz 2009

Energetyzujące spotkanie

Dzisiaj odbyło się kolejne wrocławskie spotkanie scrapowe. Tym razem w sali, którą załatwiła nam Krulik. Miały to być warsztaty z embossingu na gorąco, ale jakoś tak wyszło, że się zamieniły w pogaduchy.
Nic konkretnego na tym spotkaniu nie stworzyłam, chociaż Ibisek namawiała nas do zmierzeniea się z mapką Rydii ze Scrapmapek (nawet wyrysowała ją na tablicy). Wypróbowałam tylko dwa pudry do embossingu i pokazałam dziewczynom jak wygodnie używa się akrylówki w formie Dabbera. I nabyłam pare drobiazgów od Uli.
Jak zwykle było bardzo radośnie, głośno, natychająco i bardzo pozytywnie. Dużo się można na tych spotkaniach dowiedzieć ciekawych i przydatnych rzeczy.
Uzbierało się zacne grono scrapmaniaczek: wspomniana już Ania Krulik, Ewa Ibisek z koleżanką Justyną, Agnieszka Czarownica, Kasia I., Kasia Oliwka, Ula, Jola Matka siedząca z tyłu, Lena oraz kilka osób towarzyszących.
Wyjątkowo nie robiłam żadnych zdjęć, ale fotorelacje zamieściły na swoich blogach Krulik i Lena.

Przyniosłyśmy dzisiaj prace zadane na ostatnim spotkaniu. Ja zrobiłam scrapa dla Joli o wymiarach 24x24 cm:Który powstał według mapki zadanej na forum na wrzesień, a pochodzącej ze strony Temporelles:


Użyłam do jego wykonania papierów Basic Greya, tekturowych literek firmy We R Memory Keepers oraz tekturowego nawiasu ze Scrapińca.

4 komentarze:

kalanchoe pisze...

Boże jak ja wam zazdroszczę, ze swoimi manelami wróciłam do domu po 17, tam i tak nic nie pomogłam a na spotkaniu mnie nie było... masakra

Maugo pisze...

Czemu mi nikt nie przypomnial!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAA krzycze!

Anonimowy pisze...

OOO
a teraz juz mogę skomentować ;)
udane spotkanie ;)))
.matka.

lena_wz pisze...

Kasiu było super!!! Dobrze, że do Was dołączyłam...

Scrap Fantastyczny! :-)

Za chwilę u mnie fotorelacja, ale mocno walczyłam z internetem...