24 mar 2013

Zapraszam na warsztaty!

Oj, zaniedbałam znowu trochę swojego bloga... ale za to dzisiaj mam dla Was bardzo dobrą wiadomość! Rozpoczynamy zapisy na warsztaty organizowane w ramach III Dolnolnośląskich Letnich Warsztatów Craftowych...


...osobiście zapraszam na warsztat "Albumik na bazie z Wycinanki", który odbędzie się w sobotę 6 lipca o godzinie 13:30. Na razie mam dla Was taką małą zajawkę i opis (wkrótce pokażę cały albumik):


Serdecznie zapraszam na warsztat sponsorowany przez Wycinankę i Rapakivi. Dzięki ich hojności mogę zaproponować Państwu warsztat z ozdabiania gotowej bazy albumowej w kształcie aparatu fotograficznego w naprawdę przystępnej cenie. Taki albumik to świetna forma wakacyjnego pamiętnika!
Na warsztacie pokażę jak okleić gotową bazę oraz jak przygotować tło malowane farbą akrylową. Podpowiem jak dobierać kolory i komponować stronę. Niestety ze względu na ograniczony czas warsztatu nie gwarantuję wykonania całego albumiku, skupimy się głównie na okładce. Oprócz materiałów zawartych w zestawie każdego warsztatowicza do wykorzystania udostępnię zebrane materiały recyklingowe.  
Cena: 35 zł/os.
Cena gwarantuje: bazę "aparat fotograficzny" i małe elementy tekturowe z Wycinanki, zestaw papierów Rapakivi "Be Optimistic", kółka do spięcia albumu, klej Magic, farbę akrylową z pędzelkiem, naklejki z alfabetem.
Należy przynieść: nożyk i podkładkę do cięcia, małe zdjęcia, (ewentualnie dziurkacz rewolwerowy i nagrzewnicę).

Brak komentarzy: