19 mar 2012

Zaproszenie na warsztaty

Właśnie ruszyły zapisy na nasze
które odbędą się 6-8 lipca 2012.
Szczegóły jak zwykle na blogu Kwiatu Dolnośląskiego!


Ja poprowadzę tym razem dwa warsztaty, na które zapraszam:

Piątek 6 lipca 2012  

17:00-20:00 Kurs recyclingowy: Coś z niczego - Pamiętnik z wyjazdu 
ilość miejsc: 12
Opis (program) warsztatu: Czy zdarzyło się Wam kiedyś, że pakując się na wymarzony urlop, nie mogliście domknąć walizki?
A jeszcze te wszystkie scrapowe przydasie kuszą, bo przecież nie jedziecie na odwyk, tylko robić to co najbardziej lubicie.
I czy nie zdarzyło się Wam czasem, że po powrocie z wakacji nie mieliście czasu, by od razu zasiąść do uwiecznienia letnich wspomnień, a potem jakoś tak odkładaliście ciągle to na bok, aż wspomnienia i emocje wyblakły, zatarły się w pamięci?
Mam dla Was rozwiązanie! Pokażę jak przy pomocy minimalnej ilości materiałów i narzędzi, które bez problemu zmieszczą się w każdej (nie tylko podróżnej) torebce, wykonać oryginalny pamiętnik z wyjazdu, zawierający na bieżąco zachowane wspomnienia.
Będzie to przy okazji świetna lekcja ekonomii i ekologii, gdyż wykorzystamy głównie to, co znajdziemy na naszym wyjeździe.
Dowiemy się też czym jest doodling, journaling, recykling w scrapbookingu. Serdecznie zapraszam!

Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: nożyczki i/lub nożyk.
Cena gwarantuje: bazę z bloku technicznego, wydruki "pamiątek z wakacji", klej, cienkopis, kredki, sznurek, instrukcję.
Cena warsztatu: 10 zł
 
Sobota 7 lipca 2012 
16:00-18:30 Notes z przekładkami na papierach Rapakivi 
Ilość miejsc: 12 
 
Opis (program) warsztatu: Kurs częściowo sponsorowany jest przez firmę Rapakivi - każdy otrzyma GRATIS zestaw papierów tej firmy, którym ozdobimy nasz notes. Jako przykład posłuży nam notes na przepisy, ale równie dobrze można w ten sposób wykonań wszelkiego
rodzaju organizer, dzięki któremu uporządkujemy nasze pomysły, plany, ważne informacje. Przy okazji nauczymy się jak oklejać tekturowe okładki oraz jak działa i do czego służy bindownica. Serdecznie zapraszam!

Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: nożyk i/lub nożyczki, linijkę, podkładkę do cięcia, ołówek, cienkopis lub długopis; mile widziana kostka introligatorska.

Cena gwarantuje: bazę A5 złożoną z dociętych tekturek na okładkę i przekładki oraz wkład z papieru w kratkę, sprężynę do bindownicy,
klej Magic, tasiemkę; GRATIS udostępniony zostanie zestaw papierów Rapakivi.

Cena warsztatu: 10 zł
 
Serdecznie zapraszam!

Brak komentarzy: