4 lis 2009

Orientalnie o herbacie

Ostatnio zajmuję się głównie nieco większym projektem, ale postanowiłam na chwilę się od niego oderwać i zrobić coś dla siebie. Tak powstała kolejna karta do Book of me, tym razem na temat "Mój ulubiony napój". Nawet przez chwilę nie zastanawiałam się nad wyborem... herbatę piję litrami, próbując różnych rodzajów i upajając się najrozmaitszymi smakami. Wykorzystałam zdjęcie zrobione na ostatnim wrocławskim spotkaniu scrapowym (z herbacianym poczęstunkiem sponsorowanym przez koleżankę prowadzącą sklep Czas na herbatę w Leclercu).

Herbatę się pija,
by zapomnieć o hałasie świata.
- Tien Yiheng


Do zrobienia tej strony wykorzystałam papiery z serii Old World firmy Die Cuts with a View (DCWV) oraz papieru z orientalnym wzorem, który otrzymałam od Winkyli w ramach ścinkowej wymiany (z tego samego papieru wycięłam kwiatka znajdującego się na pierwszym planie). Dodałam do tego kawałek z chińskiej książki podkolorowany tuszami Distress Rangera (w kolorach Old Paper i Tattered Rose), stempelek (nie znam nazwy firmy), ltytuł z literek Webster's Pages ze Scrap.com.pl oraz obramowania zrobione zwykłym czarnym cienkopisem z Auchana.

4 komentarze:

Justyna pisze...

Bardzo ładna strona. Ja również lubię herbatki z Czasu na Herbatę i także przymierzam się do jakiegoś herbacianego scrapu. Kawowego zresztą też:) Pozdrawiam!

Lena Wz pisze...

Kasiu,
jak miło patrzeć na Twoje karteczki! Gratuluję przełamania!!!
U mnie scrapy leżą ;-), ale ostro pracuję nad nowymi dla mnie formami, przywiozę na spotkanie. Do miłego zobaczonka :-)

Anonimowy pisze...

oj tak herbatki tez pijam :-) mniam,mniam

Luna77 pisze...

Super wykonanie kartki do "BoM", a herbatka wygląda bardzo smakowicie :)