26 kwi 2009

Twórcze spotkanie

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie wrocławskich i dolnośląskich scraperek w K2, w którym łaskawym okiem spoglądają na nasze artystyczne zamieszanie.
Jak zwykle atmosfera była wspaniała, a do tego bardzo twórcza. Stoły uginały się pod ciężarem naszych prac i przydasiów:


Tworzyłyśmy z wcześniej przygotowanych wyzwaniowych zestawów, którymi się między sobą wymieniłyśmy. Praca twórcza sprawiała wszystkim bardzo dużo radości:


Niektórzy szaleli z aparatem (Ulu, dziękuję za pomoc w uwiecznieniu tych ulotnych chwil):


Więcej zdjęć ze spotkania można znaleźć na blogu Leny oraz na forum Scrappassion (zdjęcia autorstwa Ibiska).


Jak już wspomniałam, spotkanie było wyjątkowo twórcze. Udało mi się zrobić dwie prace. Z tym, że karty APS przeznaczonej dla Maugo nie mogę jeszcze pokazać, dlatego na razie chwalę się jedynie karteczką zrobioną z zestawu materiałów przygotowanego przez Jolę (Matkę siedzącą z tyłu):


Przy okazji przypominam, że trwa mój blogowy konkurs na scrapa o tematyce "Pasja scrapowania" - termin przedłużam do końca kwietnia. Zapraszam do zabawy, czeka nagroda niespodzianka.
Tematu nie musicie traktować dosłownie, chodzi bardziej o to, żeby scrap odzwierciedlał Waszą pasję tworzenia. :)

1 komentarz:

Luna77 pisze...

Widzę, że pracowicie było na spotkaniu :). Szckoda, że nie mogłam być :(. Może nastepnym razem. Zapraszam na mój blog, mam coś dla Ciebie :).